DOI: https://doi.org/10.26642/jen-2015-4(74)-125-129

АНАЛІЗ СТРАТЕГІЙ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА КОМПЛЕКСНИХ ПРОГРАМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

Вікторія Миколаївна Ільченко, Максим Сергійович Коновалов, Поліна Сергіївна Коновалова

Анотація


Окреслено та проаналізовано дискусійні питання, що пов’язані зі стратегіями розвитку регіонів України та комплексними програмами, зазначені шляхи вирішення економічних проблем країни. Розкрито теми пенсійної реформи, змін надання субсидій населенню, адміністративних перетворень. На сьогоднішній день впровадження стратегій розвитку є дуже актуальним для України, оскільки наша країна переживає тяжкі часи. Щоб вибратися з цієї прірви, обов’язково потрібно проводити реформи. Одними з головних є реформи соціальної політики України. Однак реформування соціальної сфери потребує значних фінансових ресурсів не тільки з державного бюджету, а й з самої економіки країни. Тому на даний момент не менш важливим є реформування економічного сектору України. Стратегії розвитку, що створювались і раніше, саме зараз набули величезної популярності. Їх  реалізація має допомогти перетворити економіку України у більш модерну, що базується на інноваціях, активності підприємців, що ґрунтується на оптимальному розміщенні економічних суб’єктів та ощадливому використанні природних ресурсів країни.


Ключові слова


стратегія; промисловість; реформи; інтеграція; комплексні програми

Повний текст:

PDF

Посилання


Вартанова О.В. Металургійні підприємства України: стратегічний аспект розвитку / О.В. Вартанова, Ю.М. Шабанова // Теорія і практика суспільного розвитку. – 2014. – № 2.

Власюк В. Касовий метод / В.Власюк. – Бізнес, 2003. – № 12.

Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в Україні : Закон України від 9.07.2003 № 1058-ІУ / Голос України. 2003.– № 157.

Про Стратегію сталого розвитку «Україна–2020» / Верховна Рада України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5/2015– 12.01.2015.

Реформи пенсійної системи України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www. pension. kiev. ua.

Ткаченко Ю.В. Пріоритети інноваційного розвитку в Україні / Ю.В. Ткаченко, В.В. Алексєєв // Економіка і управління. – 2012. – № 1.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


Copyright (c) 2016 Вікторія Миколаївна Ільченко, Максим Сергійович Коновалов, Поліна Сергіївна Коновалова

Creative Commons License
Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.

Ліцензія Creative Commons
Це видання ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.