АНАЛІЗ ПРИВАБЛИВОСТІ ІНВЕСТУВАННЯ В СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО Й ХАРЧОВУ ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.26642/jen-2012-2(60)-119-121Ключові слова:
зовнішні загрози, тарифи на імпорт, ринок продовольства, СОТ, гранична ставка, митні тарифиАнотація
Звівши реформи на селі до лібералізації цін і виробництва, реорганізації й приватизації сільськогосподарських підприємств, широкої фермеризаціі й відсторонення від функції економічного регулювання, держава практично повністю згорнула інвестиційну й фінансову підтримку агропромислового комплексу, його матеріальне й технічне забезпечення
Посилання
Амбросов В.Я. Поглиблення суспільного поділу праці та трансформація виробничих структур / В.Я. Амбросов // Економіка АПК. – 2011. – № 5. – С.17-25. 2. Калетнік Г.М. Соціально-економічне становище населення та його вплив на формування продовольчої безпеки / Г.М. Калетник, Г.О. Пчелянська // Економіка АПК. – 2011. – № 7. – С. 36-41. 3. Ліссітса А. Успішне ведення аграрного бізнесу в Україні / А. Ліссітса // Український клуб агарарного бізнесу – електронний ресурс http:// www.agribusiness.kiev.ua/uk /service/studies/214/. 4. Осташко Т.О. Цінова конкурентоспроможність м’ясо-молочної продукції в умовах СОТ / Т.О. Осташко // Економіка АПК. – 2011. – № 2. – С.155-161.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2012 Ольга Сергіївна Резнікова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автор, який подає матеріали до друку, зберігає за собою всі авторські права та надає відповідному виданню право першої публікації, дозволяючи розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та джерела первинної публікації, а також погоджується на розміщення її електронної версії на сайті Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського та у відкритому доступі в електронному архіві університету та на сайті журналу.